Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 55
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Lloret de Mar - ŠPANĚLSKO - Prodej, Byty 4+1, 85m²

Lloret de Mar - ŠPANĚLSKO - Prodej, Byty 4+1, 85, Ev.č.: 01725

IMG_1604
IMG_1590
IMG_1602
IMG_1592-1
IMG_1587
Snímek obrazovky 2021-10-27 v 22.27.23
Snímek obrazovky 2021-10-27 v 22.27.07

Kontaktujte makléře

Tomáš TučekTomáš Tuček
+420 733 230 203
[email protected]
My Dva Reality s.r.o.My Dva Reality s.r.o.
nám. Armády 1215/10
Znojmo
+420 733 230 203
[email protected]
Cena220 000 EUR
včetně provize RK
KategorieByty 4+1
LokalitaAvinguda de Sa Boadella, Lloret de Mar, Španělsko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná85 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
G (PENB nedodán)
Popis

Nabízíme k prodeji luxusní apartmán ve vyhledávané Španělské destinaci Lloret de Mar na pobřeží Costa Brava. V současné době se tento nákup jeví jako velmi dobrou investicí. Apartmán se nachází v klidné části města s blízkostí písčité pláže ( 5 minut chůze ). Jedná se o byt v uzavřeném luxusním bytovém komplexu, který je nadstandardně zabezpečen, nabízí vyžití na zahradě i v soukromém bazénu. Parkování je zajištěno v zabezpečené garáži. Samotný apartmán se skládá z prostorné předsíně, obývacího prostoru se vstupem na terasu, tří samostatných místností, dvou koupelen, šatny a samostatné kuchyně. Terasa se nachází kolem celého bytu s celkovou plochou 70 m2. Součástí prodeje je na zakázku vyrobený nábytek.
Jako Costa Brava („Divoké pobřeží“) je označováno 220 km dlouhé pobřeží ve španělském Katalánsku. Oblast se táhne od letoviska Blanes až po hranici s Francií. Je to jedna z nejnavštěvovanějších částí španělského pobřeží. Střídají se zde písečné pláže s příkrými útesy a kromě koupání nabízí města spoustu historických památek a turistických atrakcí.
Lloret de Mar je katalánské město, ležící na pobřeží Costa Brava. Leží asi 75 km severně od Barcelony, v provincii Girona, mezi městy Blanes a Tossa de Mar. Se svými téměř 40 000 obyvateli je druhým největším městem v comarce Selva. Lloret de Mar je známé především díky turistice, v letní turistické sezóně přesahuje počet obyvatel 200 000.


We offer for sale a luxury apartment in the sought-after Spanish destination Lloret de Mar on the Costa Brava. At present, this purchase appears to be a very good investment. The apartment is located in a quiet part of town near the sandy beach (5 minutes walk). This is an apartment in a closed luxury apartment complex, which is above standard secured, offers activities in the garden and in a private pool. Parking is provided in a secure garage. The apartment itself consists of a spacious hall, living room with access to the terrace, three separate rooms, two bathrooms, dressing room and separate kitchen. The terrace is located around the entire apartment with a total area of ​​70 m2. The sale includes custom-made furniture.
The Costa Brava ("Wild Coast") is a 220 km long coastline in Catalonia, Spain. The area stretches from Blanes to the border with France. It is one of the most visited parts of the Spanish coast. Sandy beaches with steep cliffs alternate here, and in addition to swimming, the city offers many historical monuments and tourist attractions.
Lloret de Mar is a Catalan town located on the Costa Brava. It lies about 75 km north of Barcelona, ​​in the province of Girona, between the cities of Blanes and Tossa de Mar. With almost 40,000 inhabitants, it is the second largest city in the village of Selva. Lloret de Mar is known mainly for its tourism, in the summer tourist season the population exceeds 200,000.