Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 62
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » RUDA - Prodej, Pozemky pro bydlení, 494 m²

RUDA - Prodej, Pozemky pro bydlení, 494 , Ev.č.: 02337

IMG_6598
IMG_6596
IMG_6606
IMG_6602
IMG_6604
IMG_6605
IMG_6607

Kontaktujte makléře

Viktor HusákViktor Husák
+420 606 614 229
[email protected]
My Dva Reality s.r.o.My Dva Reality s.r.o.
nám. Armády 1215/10
Znojmo
+420 733 230 203
[email protected]
Cena3 750 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaRuda
OkresRakovník
Plocha pozemku494 m²
Popis

Máme pro vás super nabídku – prostorný pozemek o rozloze 494 m2 připravený pro výstavbu rodinného domu. Tento pozemek je ideálním místem pro ty, kdo touží po vytvoření svého vlastního útočiště v malebném prostředí, které nabízí spojení klidu venkova a snadné dostupnosti do Prahy.

Hlavní výhody tohoto pozemku:

Ideální velikost pro rodinný dům: S rozlohou 494 m2 máte dostatek prostoru pro vytvoření domova, který bude splňovat veškeré vaše představy.
Inženýrské sítě k dispozici: Na tomto pozemku jsou již k dispozici veškeré potřebné inženýrské sítě, což vám ušetří spoustu času a námahy při přípravě na stavbu.
Stavební povolení hotové: Překážkou mnoha stavebních projektů bývá proces získání stavebního povolení. Na tomto pozemku je však vše již vyřešeno, takže můžete začít s výstavbou ihned.
Skvělá poloha: Pozemek se nachází na okraji zástavby, což zajišťuje klidný a tichý prostor pro váš domov. Zároveň je však skvěle dostupný díky blízkosti dálnice směrem do Prahy.
Příroda a chráněná krajinná oblast: Obec Ruda u Nového Strašecí je obklopena nádhernou přírodou a nachází se na hranici chráněné krajinné oblasti Křivokládsko. To znamená, že budete mít možnost užívat si klidné procházky a výlety do okolní přírody.
O obci Ruda u Nového Strašecí:
Ruda u Nového Strašecí je malebná obec s bohatou historií, nacházející se v kraji středočeském. Tato oblast je známá svými malebnými kopci, lesy a zelenými loukami. Obec si zachovává půvab venkovského života a přesto je výborně napojena na moderní infrastrukturu.

Své nové bydliště si zde můžete užívat v klidném prostředí, zároveň však s rychlou dostupností do centra Prahy. Díky blízkosti dálnice budete mít možnost pohodlně a rychle cestovat do hlavního města i za dalšími zajímavými místy.

Nabídka pozemku v obci Ruda u Nového Strašecí je opravdu unikátní příležitostí pro ty, kteří chtějí spojit výhody moderního života s klidem a krásou venkova. Nezmeškejte šanci uskutečnit svůj sen o vlastním domově v této půvabné lokalitě! Kontaktujte nás pro více informací a nechte se okouzlit potenciálem, který tento pozemek nabízí.

K ceně bude připočtena provize RK