| Cena | 8 200 Kč za měsíc |
| + 3000,- energie | |
| Kategorie | Byty 2+1 |
| Lokalita | Dlouhá, Nový Šaldorf-Sedlešovice - Nový Šaldorf |
| Okres | Znojmo |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 57 m² |
| Podlaží umístění | 3. NP |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Budova | Cihlová |
Pronájem atypického mezonetového bytu 2+1, 50 m² – klidná lokalita, parkování, ihned k nastěhování
Hledáte bydlení s charakterem, které se vymyká běžným bytům? Nabízíme k pronájmu atypický mezonetový byt o dispozici 2+1 a výměře 57 m², situovaný v klidné části obce. Byt je ihned volný a připravený k nastěhování.
Dispozice bytu nabízí vstupní předsíň, samostatnou kuchyni, prostorný obývací pokoj, koupelnu, samostatné WC a ložnici umístěnou v horním patře, která dodává bydlení příjemnou atmosféru a dostatek soukromí.
Byt se pronajímá bez vybavení, takže si jej můžete zařídit přesně podle vlastních představ. K dispozici je také parkování za domem.
Výhody:
Atypický mezonetový byt
Dispozice 2+1, 57m²
Prostorný obývací pokoj
Ložnice v patře
Samostatné WC
Parkování za domem
Klidná lokalita
Ihned k nastěhování
Pokud hledáte příjemné a klidné bydlení s originálním uspořádáním, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám byt osobně představíme na prohlídce. Výměry jsou orientační.